slide slide slide slide

Konkurs: Drzewa i liście

Lubisz drzewa? Masz jakieś ulubione? Widzisz je przez okno? Znasz je z parku czy weekendowych lub wakacyjnych wojaży? Dlaczego lubisz właśnie ten gatunek lub to drzewo? Co jest w nim ciekawego? Dlaczego wygląda niezwykle? Pokaż je innym; narysuj je, sfotografuj, lub przeszukaj swoje zdjęciowe archiwa. Chcemy zobaczyć, co naprawdę Ci się podoba. Na Twoje rysunki lub fotografie czekamy do 30 kwietnia!

Weź udział

czas trwania: 2020-03-23 - 2020-05-07

prace przyjmujemy: 2020-03-23 - 2020-04-30

Regulamin

Konkurs "Drzewa i liście" organizowany jest przez klub Toyota Juniors.  Uczestnikiem konkursu może być każdy nastolatek, który nie ukończył 18 roku życia.
Zgłaszane zdjęcie / zdjęcia powinny zostać zatytułowane i przesłane w formacie jpeg do galerii konkursowej w serwisie www.toyotajuniors.pl między 23 marca a 30 kwietnia 2020 r. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 3 prace.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 7 maja 2020 r. – wtedy w serwisie podane zostaną wyniki obrad jury, które wyłoni 5 najciekawszych prac. 
Zastrzegamy sobie możliwość niezaakceptowania do udziału w konkursie zdjęć, które naruszać by mogły dobry smak lub obyczaje. Przesłanie zdjęcia przez uczestnika konkursu jest jednoznaczne z oświadczeniem, że zdjęcie to jest jej/jego własnością i nie narusza praw osób trzecich. 

Zobacz poprzednie konkursy