slide slide slide slide

Konkurs: Wszędzie może być fajnie

Wakacje, wakacje! Gdzie spędzisz je w tym roku? Blisko, daleko? W miejscu znanym czy zupełnie nowym? Niezależnie od położenia geograficznego pamiętaj, że niezapomniane wrażenia zapewnia nie miejsce, a klimat i nastrój. Trzymamy kciuki za wyjątkowość tego lata!. Pokaż, gdzie i jak udało Ci się je spędzić. 

Weź udział

czas trwania: 2020-07-01 - 2020-09-03

prace przyjmujemy: 2020-07-01 - 2020-08-31

Regulamin

Konkurs "Wszędzie może być fajnie" organizowany jest przez klub Toyota Juniors.  Uczestnikiem konkursu może być każdy nastolatek, który nie ukończył 18 roku życia.
Zgłaszane zdjęcie / zdjęcia powinny zostać zatytułowane i przesłane w formacie jpeg do galerii konkursowej w serwisie www.toyotajuniors.pl między 1 lipca a 31 sierpnia 2020 r. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 3 prace.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 3 września 2020 r. – wtedy w serwisie podane zostaną wyniki obrad jury, które wyłoni 5 najciekawszych prac. 
Zastrzegamy sobie możliwość niezaakceptowania do udziału w konkursie zdjęć, które naruszać by mogły dobry smak lub obyczaje. Przesłanie zdjęcia przez uczestnika konkursu jest jednoznaczne z oświadczeniem, że zdjęcie to jest jej/jego własnością i nie narusza praw osób trzecich. 

Zobacz poprzednie konkursy