slide slide slide slide

Edukacja

WSTĘP

Drodzy Klubowicze. Nazywam się Daniel Strzelczyk, jestem komisarzem Policji i pracuję w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Chciałbym zaprosić Was do internetowego poradnika "Bezpieczeństwo na drodze".

Bezpieczeństwo na drodze

Każdy z Was, bez względu na wiek i posiadane uprawnienia, takie jak karta rowerowa czy motorowerowa, jest co pewien czas uczestnikiem ruchu drogowego. Tak, to prawda - wcale nie musicie kierować samochodami czy innymi pojazdami - wystarczy, że jako piesi chodzicie chodnikami, przechodzicie przez jezdnię, podróżujecie komunikacją miejską, czy nawet jeździcie rowerem w pobliżu swojego domu - w każdej z tych sytuacji stajecie się uczestnikami ruchu drogowego.

Zasady i przepisy ruchu drogowego

Niniejszy poradnik ma za zadanie nauczyć i przypomnieć Wam najważniejsze zasady i przepisy ruchu drogowego, ze zwróceniem szczególnej uwagi na zagadnienia związane z bezpieczeństwem Waszym i innych osób.

Oczywiście, sami zadecydujecie o tym,, który rozdział przczytacie; zachęcam jednak do systematycznej, zgodnej z proponowaną przez nas kolejnością. Za kilka lat będziecie mogli zachować egzamin na prawo jazdy, wcześniej możecie pomyśleć o karcie rowerowej i motorowerowej - nie odkładajcie nauki na później - już teraz korzystajcie z naszego poradnika. 

Bezpieczeństwo na drodzeROZWIŃ
Poniżej pozostałe artykuły:

Zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, ruch drogowy, prawa i obowiązki