slide slide slide slide

Konkurs: Wreszcie wakacje!

Powrót

Wakacje, wakacje, wakacje! Czas laby i odpoczynku. Niech będą niezapomniane! Tym, co uda Ci się zobaczyć, zaobserwować i przeżyć - podziel się z nami. Ciekawe miejsca? Fajne przygody? Nowe doświadczenia? Wszystko to uwiecznij na zdjęciach lub rysunkach i prześlij do naszej galerii konkursowej. Czekamy między 1 lipca a 31 sierpnia 2021 r. Zapraszamy serdecznie!

Weź udział

czas trwania: 2021-07-01 - 2021-09-03

prace przyjmujemy: 2021-07-01 - 2021-08-31

Regulamin

Konkurs "Wreszcie wakacje!" organizowany jest przez klub Toyota Juniors.  Uczestnikiem konkursu może być każdy nastolatek, który nie ukończył 18 roku życia.
Zgłaszane zdjęcie / zdjęcia powinny zostać zatytułowane i przesłane w formacie jpeg do galerii konkursowej w serwisie www.toyotajuniors.pl między 1 lipca a 31 sierpnia 2021 r. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 3 prace.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 3 września 2021 r. – wtedy w serwisie podane zostaną wyniki obrad jury, które wyłoni 5 najciekawszych prac. 
Zastrzegamy sobie możliwość niezaakceptowania do udziału w konkursie zdjęć, które naruszać by mogły dobry smak lub obyczaje. Przesłanie zdjęcia przez uczestnika konkursu jest jednoznaczne z oświadczeniem, że zdjęcie to jest jej/jego własnością i nie narusza praw osób trzecich. 

Nadesłane prace

Alicja, 14 lat

Niezapomniany zachód słońca z nutką rozświetlających maków

Na zdjęciu przedstawiony jest letni zachód słońca. Również można zaobserwować piękne, czerwone, rozkwitnięte maki. Na niebie płyną lekkie przezroczyste chmury, które nadają spokoju i lekkości zdjęciu. 

Jan, 14 lat

Przygoda chemiczna

W raz z moimi kuzynkami, będąc na wakacjach w Sarbinowie, byliśmy na zajęciach chemicznych, na których odkryliśmy, jak produkuje się Biodiesla. Bardzo dobrze nam się razem współpracowało. 

Wojciech, 16 lat

Słońce na dłoni

Piękny zachód słońca, chcę zatrzymać tę chwilę do końca. 

Franciszek, 10 lat

Mała syrenka

Miałem szczęście spotkać na plaży syrenkę:) 

Tomasz, 11 lat

Przeprawa promem przez Wisłę

Toyotą Yaris to nawet Wisłę można przepłynąć. 

Ewa, 12 lat

Żółwica Matylda spotkana na spacerze

Wyspa Pag Chorwacja - nie bardzo chciała iść na spacer,,, z Bratem, woleliśmy pływać w morzu, ale Tata powiedział: Chodźcie, może spotkamy żółwia.... i o dziwo, na drodze podczas powrotu do apartamentu przechodził, a właściwie przechodziła, przez drogę i nazwaliśmy ją Matylda.. Po serii zdjęć oczywiście została wypuszczona i ruszyła w sobie tylko znanym kierunku.. Zwróćcie uwagę na widoki ... jak z pocztówki czy tapety na pulpit:) 

Ewa, 12 lat

Pastwisko bez trawy

W drodze na szczyt góry Sv Vid, pod samym szczytem, spotkałam owieczkę na pastwisku ... chorwackie pastwiska są bez trawy:) 

Ewa, 12 lat

Szczyt zdobyty, góra wyższa o jeden kamyczek

Szczyt zdobyłam, i o jeden kamyczek góra urosła. 

Wojciech, 16 lat

Drużyna Motyla

Drużyna Motyla zbiera załogę piłkarską. 

Magadalena, 11 lat

W góry!

Wakacje to wędrówki po górach. Zakopane to jest to!