slide slide slide slide

Konkurs: Tu jest pięknie!

Powrót

Wakacje, wakacje! Gdzie spędzasz je w tym roku? Morze? Góry? Jeziora? A może las albo kwietna łąka? Może będziesz zwiedzać jakieś ciekawe miasto? Niezależnie od tego, dokąd to lato Cię zaprowadzi, rozglądaj się uważnie i sfotografuj lub narysuj to, co podobało Ci się najbardziej. Na Twoją pracę czekamy do końca sierpnia. Zapraszamy serdecznie!

Weź udział

czas trwania: 2022-07-01 - 2022-09-05

prace przyjmujemy: 2022-07-01 - 2022-08-31

Regulamin

Konkurs "Tj jest pięknie!" organizowany jest przez klub Toyota Juniors.  Uczestnikiem konkursu może być każdy nastolatek, który nie ukończył 18 roku życia.
Zgłaszane zdjęcie / zdjęcia powinny zostać zatytułowane i przesłane w formacie jpeg do galerii konkursowej w serwisie www.toyotajuniors.pl między 1 lipca a 31 sierpnia 2022 r. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 3 prace.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 5 września 2022 r. – wtedy w serwisie podane zostaną wyniki obrad jury, które wyłoni 5 najciekawszych prac. 
Zastrzegamy sobie możliwość niezaakceptowania do udziału w konkursie zdjęć, które naruszać by mogły dobry smak lub obyczaje. Przesłanie zdjęcia przez uczestnika konkursu jest jednoznaczne z oświadczeniem, że zdjęcie to jest jej/jego własnością i nie narusza praw osób trzecich. 

Nadesłane prace

Szymon, 11 lat

Wymarzona wycieczka

Od dłuższego czasu marzyłem o Energylandii. Starałem się cały rok, bo mama obiecała mi, że za ładne świadectwo marzenie się spełni :) Udało się!! To był najpiękniejszy dzień, szaleństwo na maxa, aż czasem do kręcenia się w głowie. Energylandia jest ogromna, niesamowita i obym mógł tam jeszcze wrócić. Teraz wiem, że warto się starać, by móc takie miejsca odwiedzać. 

Maja, 13 lat

Tatry 2022

Zdjęcie z lipcowego obozu Erasmus. 

Sebastian, 10 lat

Wakacje na najwyższym poziomie

Kocham mojego dziadka i to auto za to, że mi to pokazali. 1762 m n.p.m. 

Laura Łacinnik, 10 lat

Tu jest pięknie!

Moje wakacje 

Laura Łacinnik, 10 lat

Moje wakacje na wsi

Zbieraliśmy siano z pola. 

Karina Łacinnik, 17 lat

Moje wakacje

Moje wakacje 

Dawid, 14 lat

W niebie też jest pięknie

Są miejsca, z których można podziwiać chmury z góry. W niebie też jest pięknie. 

Weronika, 11 lat

Mój ukochany Bałtyk :)

Uwielbiam nasze morze. Tu jest pięknie - Dźwirzyno:)