slide slide slide slide

Konkurs: Najwyżej, najgłębiej, najdalej, najbliżej

Powrót

Wakacje - czas odpoczynku i zwiedzania. Mamy nadzieję, że spędzacie je wyjątkowo ciekawie i podzielicie się z nami swoimi wrażeniami. Wspięliście się na jakiś szczyt górski? Zeszliście do jaskini? Pływaliście lub nurkowaliście w głębokiej wodzie? Wyruszyliście daleko czy dobrze poznawaliście najbliższą okolicę? Narysujcie lub sfotografujcie właśnie to, czym chcielibyście zainspirować innych. Swoją pracę prześlijcie do naszej Galerii konkursowej. Czekamy do 31 sierpnia. Zapraszamy serdecznie!

Weź udział

czas trwania: 2024-07-01 - 2024-09-04

prace przyjmujemy: 2024-07-01 - 2024-08-31

Regulamin

Konkurs "Najwyżej, najgłębiej, najdalej, najbliżej" organizowany jest przez klub Toyota Juniors.  Uczestnikiem konkursu może być każdy nastolatek, który nie ukończył 18 roku życia.
Zgłaszane zdjęcie / zdjęcia powinny zostać zatytułowane i przesłane w formacie jpeg do galerii konkursowej w serwisie www.toyotajuniors.pl między 1 lipca a 31 sierpnia 2024 r. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 3 prace.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 4 września 2024 r. – wtedy w serwisie podane zostaną wyniki obrad jury, które wyłoni 5 najciekawszych prac. 
Zastrzegamy sobie możliwość niezaakceptowania do udziału w konkursie zdjęć, które naruszać by mogły dobry smak lub obyczaje. Przesłanie zdjęcia przez uczestnika konkursu jest jednoznaczne z oświadczeniem, że zdjęcie to jest jej/jego własnością i nie narusza praw osób trzecich. 

Nadesłane prace

Igor, 12 lat

POLsky is the limit ;)

Góry, morze, przeciwległe krańce Polski - najdalej, najbliżej, tutaj po prostu NAJlepiej! A siatka na mojej mapce nieustannie się zagęszcza, co pokazuje, że w naszym kraju jest nieskończenie wiele miejsc wartych zwiedzenia. 

Igor, 12 lat

NajGłośniej!

Tego lata nieoczekiwanie spełniło się moje marzenie - byłem na koncercie mojego ulubionego zespołu na Stadionie Narodowym. Może nie najbliżej sceny, ani też nie najwyżej na trybunach, ale śmiało mogę powiedzieć - było NAJgłośniej! Niesamowite przeżycie i jedno z najlepszych wakacyjnych wspomnień :)