slide slide slide slide

News

Konkurs Samochód marzeń 2014 rozstrzygnięty!

24 marca 2014 r. wybraliśmy najlepsze prace zgłoszone na konkurs "Samochód marzeń 2014", pierwszą część konkursu "The 8th Toyota Dream Car Art Contest". W tym roku zadanie wyłonienia Laureatów i Wyróżnionych było arcytrudne z powodu ogromnej liczby nadesłanych wizji wymarzonego pojazdu Toyoty.

obrazek

Do Biura Konkursu, ze stacji dealeskich Toyoty w całej Polsce oraz bezpośrednio przesyłką pocztową lub kurierską, dotarło 4431 prac. Do konkursu zaakceptowanych zostało 3772 z nich. Powodami niezaakceptowania prac były: niewłaściwy format pracy, niekompletnie wypełniony formularz zgłoszeniowy i przesłanie pracy po obowiązującym terminie. W tegorocznej edycji zmianie uległy kategorie wiekowe; Toyota Motor Corporation, organizator międzynarodowego konkursu, zaprosił do przedstawienia koncepcji samochodu marzeń autorów poniżej 8 lat, w wieku 8-11 lat oraz 12-15 lat. W każdej z 3 kategorii, zgodnie z regulaminem, wybraliśmy trzy, naszym zdaniem, najciekawsze graficznie i opisowo prace. Przyznaliśmy także, już pozaregulaminowo, po jednym wyróżnieniu w każdej z 3 kategorii. 
obrazek

Prace 9 Laureatów są już w Japonii. Trzymamy kciuki za powodzenie i sukces całej dziewiątki w konkursie międzynarodowym. Wszystkim autorom, którzy zgłosili swoje prace do konkursu "Samochód marzeń 2014" dziękujemy i gratulujemy. Choć za nami juz kilka edycji konkursu - wciąż nie przestaje nas zadziwiać Wasza wyobraźnia, kreatywność i zdolności plastyczne. 

obrazek

Prace Laureatów i Wyróżnionych możecie zobaczyć tutaj.