slide slide slide slide

News

Nagroda publiczności - głosuj!

Zwycięzcy XI edycji międzynarodowego konkursu Toyota Dream Car Art Contest zostali wyłonieni. Jury wybrało 30 najciekawszych prac konkursowych w 3 kategoriach wiekowych. Naprawdę robią wrażenie!

obrazek

W ubiegłym roku po raz pierwszy w konkursie Toyota Dream Car pojawiła się Nagroda publiczności. Zwycięskie prace konkursowe prezentowane są w internecie po to, by każdy mógł je zobaczyć i oddać głos na tę, która podoba mu się najbardziej. Zeszłorocznym zwycięzcą została praca 9-letniego Cagina Akaya Yazici z Turcji zatytułowana "Pieśń pokoju". 


obrazek 

 

 

W tegorocznej edycji znajdziesz obraz naszej laureatki - Mai Góreckiej. O swoim wymarzonym pojeździe "Samochód-EkoRabbit Vehicle" napisała tak: "Ekologiczny samochód-zając, który jest schronieniem dla zwierząt, sieje nasiona, podlewa rośliny, sadzi kwiaty, ma radio-konewkę, zbiera śmieci, pieli, zapyla kwiaty, napędzany wodą, jeździ na rolkach, dba o rośliny i zwierzęta."


obrazek

I Ty możesz oddać swój głos na jedną z prac. Głosowanie na Nagrodę publiczności - "Makes Me Smile! Award" trwa przez cały lipiec. Strona głosowania dostępna jest w języku polskim. 

A więc: wybierz... ZAGŁOSUJ... i uśmiechnij się!