slide slide slide slide

Konkurs: Światło

Drogi Klubowiczu! Zechciej przyjąć nasze najserdeczniejsze życzenia w dniu Twojego święta. Zapraszamy do udziału w konkursie "Światło". Lubisz wschody i zachody słońca? Czytanie przy lapmce nocnej? Wieczorne spacery pod włączonymi latarniami? Grę światła i cienia podczas dnia? Może widziałeś wzlatujące w niebo lampiony? Wszystko, co kojarzy Ci się ze światłem, to właśnie temat na teraz. Przyślij do nas swoje fotografie lub rysunki przedstawiające światło w swej różnorodnej postaci. Czekamy!

Weź udział

czas trwania: 2023-06-01 - 2023-06-28

prace przyjmujemy: 2023-06-01 - 2023-06-25

Regulamin

Konkurs "Światło" organizowany jest przez klub Toyota Juniors.  Uczestnikiem konkursu może być każdy nastolatek, który nie ukończył 18 roku życia.
Zgłaszane zdjęcie / zdjęcia powinny zostać zatytułowane i przesłane w formacie jpeg do galerii konkursowej w serwisie www.toyotajuniors.pl między 1 a 25 czerwca 2023 r. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 3 prace.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 28 czerwca 2023 r. – wtedy w serwisie podane zostaną wyniki obrad jury, które wyłoni 10 najciekawszych prac. 
Zastrzegamy sobie możliwość niezaakceptowania do udziału w konkursie zdjęć, które naruszać by mogły dobry smak lub obyczaje. Przesłanie zdjęcia przez uczestnika konkursu jest jednoznaczne z oświadczeniem, że zdjęcie to jest jej/jego własnością i nie narusza praw osób trzecich. 

Zobacz poprzednie konkursy